Klinika Jurajska

O nas

Centrum Medyczne Jurajska

Centrum Medyczne Jurajska jest ośrodkiem, który powstał z połączenia nowoczesnych technologii medycznych i pasji do medycyny. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, tak aby każdy czuł się komfortowo i miał pewność profesjonalnej obsługi.

Personel stanowią specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i stale podnoszą stan swojej wiedzy na krajowych i międzynarodowych szkoleniach, oraz konferencjach. Tak duża liczba specjalistów pozwoliła na zapewnienie naszym pacjentom w pełni kompleksowej obsługi w usługach medycznych.

Bardzo ważną cechą naszej placówki jest dostęp do nowoczesnych rozwiązań w technologii medycznej. Wszystko po to, aby zagwarantować wysoki poziom świadczonych usług.

Nasze atuty

Jakość, precyzja, gwarancja i nowoczesne technologie są naszym znakiem rozpoznawczym.

Nowoczesny sprzęt gwarantujący wysoką jakość usług.

(RTG, TK, USG, ECHO serca, laser, mikroskop, skaner, krioterapia, ozon)

Obecność specjalistów z wielu dziedzin w Naszej placówce, dzięki czemu oferujemy leczenie kompleksowe.

Stosowanie nowatorskich metod leczenia: leczenie czynnikami wzrostu, leczenie ozonem, małoinwazyjne zabiegi ortopedyczne, laryngologiczne, urologiczne, implantacja nawigowana na szablonach chirurgicznych, kortykotomia, implanty ortodontyczne, leczenie aparatem Invisalign.

Czynne codziennie laboratorium pozwala na pełną diagnostykę.

Szpital jednego dnia,  oznaczającego możliwość wykonania zabiegów z dziedziny ortopedii, laryngologii, stomatologii, neurochirurgii, chirurgii, chirurgii naczyniowej oraz urologii w narkozie.

Fizjoterapia i rehabilitacja w placówce.

Obecność w placówce sali gimnastycznej.

Możliwość zabiegów w narkozie i sedacji podtlenkiem azotu również dla naszych najmniejszych pacjentów.

Odpowiednia infrastruktura placówki z windą i dużym parkingiem czyni nas przyjazną również dla dzieci i niepełnosprawnych.

Baza dydaktyczno - szkoleniowa  w placówce (Medyczne Studium Zawodowe, Medyczne Kursy Doszkalające)