Klinika Jurajska

Poradnia chirurgii ogólnej

Chirurg ogólny

Chirurg ogólny – Centrum Medyczne Jurajska Częstochowa

Chirurgia to niezwykle szeroki dział medycyny. Największy zakres schorzeń dotyczy natomiast chirurgii ogólnej. Dziedzina ta wymaga także specjalistycznej diagnostyki i dokładnych badań obrazowych, które wykonujemy w Centrum Medycznym Jurajska.

Chirurgia ogólna Częstochowa – zakres zabiegów

Chirurg ogólny diagnozuje i przeprowadza leczenie chirurgiczne schorzeń w obrębie: narządów brzucha, przepuklin, guzków, ropnych stanów skóry  i ran, oparzeń, owrzodzeń czy żylaków oraz wszelkich przypadków i stanów chorobowych w tym zakresie. Pracujący w Centrum Medycznym Jurajska chirurg ma odpowiednie uprawnienia do udzielania wspomnianych świadczeń zdrowotnych. Zajmuje się on także konsultacjami oraz diagnostyką poszczególnych przypadków, zleca odpowiednie badania i przeprowadza zabiegi zgodnie z obowiązującymi normami.

Diagnostyka –chirurg ogólny Częstochowa

Dzięki najnowocześniejszej technologii i najlepszym specjalistom, wykonujemy komplet badań diagnostycznych. W kwestii takiej jak diagnostyka u specjalisty jakim jest doświadczony chirurg, Częstochowa to miejsce działalności lekarza specjalisty w tej dziedzinie. W Centrum Medycznym Jurajska lekarze chirurdzy wykonują takie badania jak USG tarczycy, USG jamy brzusznej, USG węzłów chłonnych i pachwin, USG piersi, USG tkanek miękkich. W przypadku wyniku wymagającego konsultacji opiekę nad pacjentem przejmuje chirurg ogólny specjalizujący się w danej dziedzinie.

ChirurgCzęstochowa – zakres dodatkowych świadczeń

W naszym Centrum zajmujemy się także usuwaniem i zmniejszaniem widoczności blizn,  korekcją wrastającego paznokcia, usuwaniem zmian skórnych oraz wielu innych kłopotliwych przypadłości.

Nasza siedziba znajduje się w Częstochowie. To właśnie tutaj pracuje nasz chirurg, który jest gotowy dokładnie przyjrzeć się Państwa problemom zdrowotnym.

 

 

 

W Centrum Medycznym Jurajska zajmujemy się kompleksowym leczeniem chirurgiczym, od konsultacji, przez niezbędne badania, wykonanie zabiegu az po opiekę pozabiegową. 

W Naszej placówce pacjentami zajmuje się

lek. med. Piotr Ślęzak 

Umów się na wizytę i w komfortowych warunkach oraz w miłej atmosferze sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

>KLIKNIJ TUTAJ!<