Klinika Jurajska

Szpital chirurgii krótkoterminowej

Szpital chirurgii krótkoterminowej

Szpital chirurgii krótkoterminowej Częstochowa – artroskopia

 

Artroskopia jest techniką diagnozowania i leczenia stawów w sposób uznawany za małoinwazyjny. W Centrum Medyczne Jurajska w Częstochowie działa szpital chirurgii krótkoterminowej, w którym specjaliści przeprowadzają między innymi tego typu zabiegi. Diagnostyka oraz leczenie przebiega według obowiązujących standardów medycznych. W naszym Centrum pracują lekarze specjalizujący się w tej dziedzinie.

 

 

Operacja halluksów – Częstochowa

 

Problemy natury artretycznej dotyczące haluksów są obecnie coraz częstszą przypadłością, wymagającą specjalistycznego leczenia. Powodują dyskomfort oraz problemy z poruszaniem się. W naszym Centrum Medycznym wykonujemy pełną diagnostykę i przeprowadzamy zabiegi. Jeśli czeka Cię operacja halluksów Częstochowa stanowi siedzibę naszego ośrodka, który wykonuje zabiegi zgodnie z obowiązującymi standardami. Po operacji lekarz udziela wskazówek odnośnie postępowania w czasie rekonwalescencji. Według przyjętych standardów, jej czas czy dobór odpowiednich środków farmakologicznych powinien być dostosowany do indywidualnych predyspozycji danego pacjenta.

 


 

Operacja stopy – szybki powrót do zdrowia

 

Narząd ruchu jest niezwykle ważny w codziennym funkcjonowaniu, dlatego nie powinno się zwlekać z diagnozą i leczeniem nawet niepozornych dolegliwości nóg czy stóp. Wiedzą to także nasi specjaliści w tej dziedzinie, dlatego wykonują zabiegi i operacje w ramach działania szpitala krótkoterminowego. Dla wszystkich osób, u których wymagana jest operacja stopy, Częstochowa i nasze Centrum Medyczne Jurajska otwierają drogę do zabiegów w tym mieście. Lekarze przeprowadzą odpowiednie badania i konsultacje, niezbędne przed tego typu zabiegiem.

 

 

Artroskopia Częstochowa – operacja ręki i inne

W naszej placówce konsultujemy, diagnozujemy oraz wprowadzamy procedury lecznicze związane z takimi schorzeniami, jak: artroskopie stawu kolanowego, barkowego, skokowego, biodrowego i małych stawów. Przeprowadzamy wszelkie zabiegi rekonstrukcyjne narządu ruchu, ścięgna Achillesa i uszkodzeń chrząstki stawowej. Zajmujemy się artroerezą, osteotomiami korekcyjnymi stopy i stawu skokowego, w tym palucha koślawego i sztywnego. Wykonujemy również operacje ręki, wraz z rehabilitacją i całym planem leczenia.

Oferujemy dogodne godziny przyjęć oraz udogodnienia w postaci dużego parkingu, spokojnej lokalizacji oraz ułatwień dla osób z niepełnosprawnościami.